
Doelman
Jean Butez
Como (Serie A) · 31 jaar · 189 cm · 0 caps / 0 interlandgoals
BEL + FRA · Nog te winnen — niet gebonden aan België.
Vorm 17 · Buiten beeld
€8M
Marktwaarde · piek €8M
Vorm & beschikbaarheid
Selectie-relevantie-index op basis van seizoen 2026-27 · speeltijd, productie
Buiten beeld
Dalend t.o.v. vorig seizoen
540 min · 6 wed.
0.00 G+A/90
geen rating
Methode: speeltijd (t.o.v. een vol seizoen), productie (G+A/90 t.o.v. het positiegemiddelde in de pool) en — waar beschikbaar — de wedstrijdrating (het gemiddelde van de laatste ~5 wedstrijden waar we per-wedstrijd-data hebben — top-5, Pro League, interlands — anders het seizoensgemiddelde), met een momentumbijstelling uit de seizoen-op-seizoen-trend.
Dit seizoen
2026-27 · alle competities samengeteld
Minuten
540
6 wedstrijden
Goals
0
Assists
0
G+A / 90
0.00
Rating
—
geen rating beschikbaar
Beschikbaarheid
Fit — geen lopende blessure bekend
Geen blessurehistoriek bekend.
Marktwaarde-trend
Sinds dec 2023: stabiel
Seizoenshistoriek
Per seizoen, ingedeeld per competitietype · bijgewerkt 8 okt 2026
2026-27
Como 19076 wed. · 540 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Serie A | 5 | 0 | 0 | 450 |
| Europees | UEFA Champions League | 1 | 0 | 0 | 90 |
2025-26
Como 190744 wed. · 3.960 min · 0G 1A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Serie A | 38 | 0 | 1 | 3.420 |
| Beker | Italy Cup | 6 | 0 | 0 | 540 |
2024-25
Como 1907 / Young Reds / Royal Antwerp FC23 wed. · 2.055 min · 1G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Serie AComo 1907 | 19 | 0 | 0 | 1.665 |
| Competitie | 1ste Nationale VVYoung Reds | 2 | 1 | 0 | 180 |
| Beker | Croky CupRoyal Antwerp FC | 2 | 0 | 0 | 210 |
2023-24
Royal Antwerp FC39 wed. · 3.510 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Jupiler Pro League | 30 | 0 | 0 | 2.700 |
| Competitie | Jupiler Pro League Champions' Play-Offs | 1 | 0 | 0 | 90 |
| Europees | UEFA Champions League | 5 | 0 | 0 | 450 |
| Europees | UEFA Champions League Qualifying | 2 | 0 | 0 | 180 |
| Beker | Volkswagen Supercup | 1 | 0 | 0 | 90 |
2022-23
Royal Antwerp FC52 wed. · 4.740 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Jupiler Pro League | 34 | 0 | 0 | 3.060 |
| Competitie | Jupiler Pro League Champions' Play-Offs | 6 | 0 | 0 | 540 |
| Europees | UEFA Conference League Qualifying | 6 | 0 | 0 | 540 |
| Beker | Croky Cup | 6 | 0 | 0 | 600 |
2021-22
Royal Antwerp FC48 wed. · 4.350 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Jupiler Pro League | 34 | 0 | 0 | 3.060 |
| Competitie | Jupiler Pro League Champions' Play-Offs | 6 | 0 | 0 | 540 |
| Europees | UEFA Europa League | 6 | 0 | 0 | 540 |
| Europees | UEFA Europa League Qualifying | 2 | 0 | 0 | 210 |
2020-21
Royal Antwerp FC29 wed. · 2.610 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Jupiler Pro League | 18 | 0 | 0 | 1.620 |
| Competitie | Jupiler Pro League Champions' Play-Offs | 6 | 0 | 0 | 540 |
| Europees | UEFA Europa League | 5 | 0 | 0 | 450 |
2019-20
Royal Excel Mouscron (-2022)16 wed. · 1.440 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Jupiler Pro League | 16 | 0 | 0 | 1.440 |
2018-19
Royal Excel Mouscron (-2022)31 wed. · 2.790 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Jupiler Pro League | 24 | 0 | 0 | 2.160 |
| Competitie | Jupiler Pro League Europe Play-Offs | 6 | 0 | 0 | 540 |
| Beker | Croky Cup | 1 | 0 | 0 | 90 |
2017-18
Royal Excel Mouscron (-2022)11 wed. · 976 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Jupiler Pro League | 8 | 0 | 0 | 712 |
| Competitie | Jupiler Pro League Europe Play-Offs | 2 | 0 | 0 | 180 |
| Beker | Croky Cup | 1 | 0 | 0 | 84 |
2016-17
LOSC Lille B23 wed. · 2.070 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Championnat National 1 - Groupe B | 23 | 0 | 0 | 2.070 |
2015-16
LOSC Lille B18 wed. · 1.620 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Championnat National 2 - Groupe G | 18 | 0 | 0 | 1.620 |
2014-15
LOSC Lille B28 wed. · 2.520 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Championnat National 1 - Groupe A | 28 | 0 | 0 | 2.520 |
2013-14
LOSC Lille B8 wed. · 645 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Championnat National 1 - Groupe A | 8 | 0 | 0 | 645 |
2012-13
LOSC Lille B4 wed. · 360 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Championnat National 1 - Groupe A | 4 | 0 | 0 | 360 |
Paspoort & eligibility
- Nationaliteit
- BEL + FRA
- Eligibility
- Nog te winnen — niet gebonden aan België.
- Geboortedatum
- 6 aug 1995 (31 jaar)
- Contract tot
- 30 jun 2030
- ·Nog geen enkele A-interland voor België gespeeld.
Voorbehoud: Bindt zich pas bij een eerste officiële interland; tot dan vrij om voor zijn andere bond te kiezen.
FIFA-reglement, art. 6 (cap-tie) & art. 10 (bondswissel)
Curatienotitie: Transfermarkt-ontdekking: automatisch gevonden via de nationaliteitenlijst — A-caps/cap-status nog niet geverifieerd, cureren
Marktwaarde-evolutie
Laatste waardering 15 okt 2026 · bijgewerkt 15 okt 2026
Blessures & schorsingen
Geen items bekend.