
Verdediger
Shawn Adewoye
Lommel SK (Jupiler Pro League) · 26 jaar · 181 cm · 0 caps / 0 interlandgoals
BEL + NGA · Nog te winnen — niet gebonden aan België.
Vorm 14 · Beperkte data
€900k
Marktwaarde · piek €1,6M
Vorm & beschikbaarheid
Selectie-relevantie-index op basis van seizoen 2026-27 · speeltijd, productie en rating (2025-26 gem.)
Beperkte data
Weinig minuten — index onzeker
152 min · 3 wed.
0.00 G+A/90
6.95 gem.
Methode: speeltijd (t.o.v. een vol seizoen), productie (G+A/90 t.o.v. het positiegemiddelde in de pool) en — waar beschikbaar — de wedstrijdrating (het gemiddelde van de laatste ~5 wedstrijden waar we per-wedstrijd-data hebben — top-5, Pro League, interlands — anders het seizoensgemiddelde), met een momentumbijstelling uit de seizoen-op-seizoen-trend.
Laatste wedstrijden
API-Football · rating 0–10Alleen top-5, Jupiler Pro League en interlands leveren wedstrijdratings; lagere reeksen ontbreken.
Dit seizoen
2026-27 · alle competities samengeteld
Minuten
152
3 wedstrijden
Goals
0
Assists
0
G+A / 90
0.00
Rating
6.95
gem. · 2025-26 gem.
Beschikbaarheid
Fit — geen lopende blessure bekend
Laatste item: Foot Injury (14 sep 2025 — 16 sep 2025)
Marktwaarde-trend
Sinds dec 2023: −€100k
Seizoenshistoriek
Per seizoen, ingedeeld per competitietype · bijgewerkt 13 aug 2026
2026-27
Lommel SK3 wed. · 152 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Jupiler Pro League | 3 | 0 | 0 | — | 152 |
2025-26
Fortuna Sittard30 wed. · 2.209 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Eredivisie (Netherlands) | 28 | 0 | 0 | 6.66 | 2.022 |
| Beker | KNVB Beker (Netherlands) | 2 | 0 | 0 | 6.95 | 187 |
2024-25
Fortuna Sittard25 wed. · 1.753 min · 1G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Eredivisie (Netherlands) | 25 | 1 | 0 | 6.83 | 1.753 |
2023-24
RKC Waalwijk30 wed. · 2.429 min · 1G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Eredivisie | 29 | 1 | 0 | — | 2.339 |
| Beker | KNVB Beker | 1 | 0 | 0 | — | 90 |
2022-23
RKC Waalwijk33 wed. · 2.932 min · 1G 1A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Eredivisie | 33 | 1 | 1 | — | 2.932 |
2021-22
RKC Waalwijk25 wed. · 1.944 min · 0G 1A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Eredivisie | 22 | 0 | 0 | — | 1.718 |
| Beker | KNVB Beker | 3 | 0 | 1 | — | 226 |
2020-21
RKC Waalwijk3 wed. · 123 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Eredivisie | 3 | 0 | 0 | — | 123 |
2019-20
5 wed. · 426 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jeugd | UEFA Youth LeagueKRC Genk UEFA U19 | 5 | 0 | 0 | — | 426 |
2018-19
1 wed. · 45 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nationale ploeg | International FriendliesBelgium U19 | 1 | 0 | 0 | — | 45 |
2017-18
4 wed. · 270 min · 1G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nationale ploeg | International FriendliesBelgium U18 | 4 | 1 | 0 | — | 270 |
2016-17
4 wed. · 206 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nationale ploeg | International FriendliesBelgium U17 | 4 | 0 | 0 | — | 206 |
2015-16
3 wed. · 160 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nationale ploeg | International FriendliesBelgium U16 | 3 | 0 | 0 | — | 160 |
2014-15
4 wed. · 288 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nationale ploeg | International FriendliesBelgium U15 | 4 | 0 | 0 | — | 288 |
Paspoort & eligibility
- Nationaliteit
- BEL + NGA
- Eligibility
- Nog te winnen — niet gebonden aan België.
- Geboortedatum
- 29 jun 2000 (26 jaar)
- Contract tot
- 30 jun 2028
- ·Nog geen enkele A-interland voor België gespeeld.
Voorbehoud: Bindt zich pas bij een eerste officiële interland; tot dan vrij om voor zijn andere bond te kiezen.
FIFA-reglement, art. 6 (cap-tie) & art. 10 (bondswissel)
Marktwaarde-evolutie
Laatste waardering 27 aug 2026 · bijgewerkt 27 aug 2026
Blessures & schorsingen
Gecontroleerd 18 jul 2026
Foot Injury
14 sep 2025 — 16 sep 2025
Unknown
28 apr 2025 — 21 jul 2025
Unknown
22 feb 2025 — 15 mrt 2025
Unknown
6 dec 2024 — 21 dec 2024
Unknown
17 mrt 2024 — 6 apr 2024