8Middenvelder · KapiteinOut
WK 2026-selectie
Youri Tielemans
Manchester United (Premier League) · 29 jaar · 176 cm · 90 caps / 15 interlandgoals
BEL + COD · Vastgelegd op België.
Vorm 21 · Niet beschikbaar
€40M
Marktwaarde · piek €55M
Vorm & beschikbaarheid
Momenteel outSelectie-relevantie-index op basis van seizoen 2026-27 · speeltijd, productie en rating (laatste 5 wed.)
Niet beschikbaar
Weinig minuten — index onzeker
67 min · 1 wed.
0.00 G+A/90
7.42 gem.
Methode: speeltijd (t.o.v. een vol seizoen), productie (G+A/90 t.o.v. het positiegemiddelde in de pool) en — waar beschikbaar — de wedstrijdrating (het gemiddelde van de laatste ~5 wedstrijden waar we per-wedstrijd-data hebben — top-5, Pro League, interlands — anders het seizoensgemiddelde), met een momentumbijstelling uit de seizoen-op-seizoen-trend.
Laatste wedstrijden
API-Football · rating 0–10Alleen top-5, Jupiler Pro League en interlands leveren wedstrijdratings; lagere reeksen ontbreken.
Dit seizoen
2026-27 · alle competities samengeteld
Minuten
67
1 wedstrijden
Goals
0
Assists
0
G+A / 90
0.00
Rating
7.42
gem. · laatste 5 wed.
Beschikbaarheid
Momenteel out · Wound
Sinds 11 jul 2026 · einddatum onbekend
Marktwaarde-trend
Sinds okt 2023: +€20M
Seizoenshistoriek
Per seizoen, ingedeeld per competitietype · bijgewerkt 27 aug 2026
2026-27
Manchester United1 wed. · 67 min · 0G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Premier League | 1 | 0 | 0 | — | 67 |
2025-26
Aston Villa40 wed. · 3.029 min · 2G 7A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Premier League (England) | 25 | 0 | 4 | 7.21 | 1.874 |
| Europees | UEFA Europa League (World) | 9 | 2 | 3 | 7.37 | 641 |
| Beker | FA Cup (England) | 1 | 0 | 0 | 7.20 | 81 |
| Overig | Friendlies Clubs (World) | 5 | 0 | 0 | 6.86 | 433 |
2024-25
Aston Villa69 wed. · 5.563 min · 12G 11A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Premier League (England) | 36 | 3 | 7 | 7.39 | 3.032 |
| Europees | UEFA Champions League (World) | 12 | 2 | 3 | 7.37 | 1.046 |
| Beker | FA Cup (England) | 5 | 0 | 0 | 6.86 | 433 |
| Nationale ploeg | UEFA Nations League (World)Belgium | 5 | 1 | 0 | 7.04 | 396 |
| Nationale ploeg | World Cup - Qualification Europe (World)Belgium | 6 | 3 | 1 | 7.90 | 389 |
| Nationale ploeg | Euro Championship (World)Belgium | 3 | 1 | 0 | 7.17 | 150 |
| Nationale ploeg | Friendlies (World)Belgium | 2 | 2 | 0 | 6.90 | 117 |
2023-24
Aston Villa52 wed. · 3.073 min · 6G 8A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Premier League | 32 | 2 | 7 | — | 1.621 |
| Europees | UEFA Conference League | 9 | 1 | 1 | — | 752 |
| Europees | UEFA Conference League Qualifying | 2 | 0 | 0 | — | 113 |
| Beker | FA Cup | 2 | 0 | 0 | — | 153 |
| Beker | EFL Cup | 1 | 0 | 0 | — | 78 |
| Nationale ploeg | International FriendliesBelgium | 3 | 2 | 0 | — | 206 |
| Nationale ploeg | UEFA EuroBelgium | 3 | 1 | 0 | — | 150 |
2022-23
Leicester City / Belgium49 wed. · 3.597 min · 5G 4A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Premier LeagueLeicester City | 31 | 3 | 2 | — | 2.351 |
| Competitie | European QualifiersBelgium | 6 | 0 | 0 | — | 362 |
| Beker | EFL CupLeicester City | 4 | 1 | 0 | — | 298 |
| Beker | FA CupLeicester City | 2 | 0 | 0 | — | 180 |
| Nationale ploeg | UEFA Nations League ABelgium | 5 | 1 | 2 | — | 361 |
| Nationale ploeg | International FriendliesBelgium | 1 | 0 | 0 | — | 45 |
2021-22
Leicester City55 wed. · 4.370 min · 7G 5A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Premier League | 32 | 6 | 4 | — | 2.634 |
| Europees | UEFA Conference League | 8 | 0 | 0 | — | 690 |
| Europees | UEFA Europa League | 5 | 0 | 1 | — | 367 |
| Beker | EFL Cup | 2 | 0 | 0 | — | 180 |
| Beker | FA Cup | 2 | 1 | 0 | — | 155 |
| Beker | Community Shield | 1 | 0 | 0 | — | 71 |
| Nationale ploeg | International FriendliesBelgium | 2 | 0 | 0 | — | 180 |
| Nationale ploeg | World CupBelgium | 3 | 0 | 0 | — | 93 |
2020-21
Leicester City70 wed. · 5.867 min · 11G 7A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Premier League | 38 | 6 | 4 | — | 3.358 |
| Europees | UEFA Europa League | 7 | 0 | 0 | — | 540 |
| Beker | FA Cup | 6 | 3 | 2 | — | 540 |
| Nationale ploeg | UEFA Nations League ABelgium | 5 | 2 | 0 | — | 448 |
| Nationale ploeg | World Cup Qualifiers (Europe)Belgium | 5 | 0 | 0 | — | 370 |
| Nationale ploeg | UEFA EuroBelgium | 4 | 0 | 0 | — | 339 |
| Nationale ploeg | International FriendliesBelgium | 3 | 0 | 1 | — | 143 |
| Nationale ploeg | UEFA Nations League FinalsBelgium | 2 | 0 | 0 | — | 129 |
2019-20
Leicester City44 wed. · 3.393 min · 5G 8A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Premier League | 37 | 3 | 6 | — | 2.834 |
| Beker | EFL Cup | 5 | 2 | 2 | — | 439 |
| Beker | FA Cup | 2 | 0 | 0 | — | 120 |
2018-19
AS Monaco / Leicester City / Belgium58 wed. · 4.873 min · 10G 9A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Ligue 1AS Monaco | 20 | 5 | 1 | — | 1.684 |
| Competitie | Premier LeagueLeicester City | 13 | 3 | 5 | — | 1.092 |
| Competitie | European QualifiersBelgium | 9 | 2 | 1 | — | 674 |
| Europees | UEFA Champions LeagueAS Monaco | 6 | 0 | 0 | — | 540 |
| Beker | Coupe de la LigueAS Monaco | 2 | 0 | 0 | — | 180 |
| Beker | Trophée des ChampionsAS Monaco | 1 | 0 | 0 | — | 90 |
| Beker | Coupe de FranceAS Monaco | 1 | 0 | 0 | — | 90 |
| Nationale ploeg | UEFA Nations League ABelgium | 4 | 0 | 1 | — | 350 |
| Nationale ploeg | International FriendliesBelgium | 2 | 0 | 1 | — | 173 |
2017-18
AS Monaco41 wed. · 2.304 min · 1G 4A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Ligue 1 | 27 | 0 | 1 | — | 1.566 |
| Europees | UEFA Champions League | 4 | 1 | 0 | — | 311 |
| Beker | Trophée des Champions | 1 | 0 | 1 | — | 90 |
| Beker | Coupe de la Ligue | 2 | 0 | 0 | — | 70 |
| Beker | Coupe de France | 1 | 0 | 0 | — | 27 |
| Nationale ploeg | World CupBelgium | 4 | 0 | 2 | — | 176 |
| Nationale ploeg | International FriendliesBelgium | 2 | 0 | 0 | — | 64 |
2016-17
RSC Anderlecht60 wed. · 4.696 min · 18G 17A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Jupiler Pro League | 27 | 12 | 8 | — | 2.303 |
| Competitie | Jupiler Pro League Champions' Play-Offs | 10 | 1 | 5 | — | 739 |
| Europees | UEFA Europa League | 11 | 3 | 0 | — | 933 |
| Europees | UEFA Champions League Qualifying | 2 | 1 | 0 | — | 180 |
| Europees | UEFA Europa League Qualifying | 2 | 1 | 1 | — | 152 |
| Beker | Croky Cup | 1 | 0 | 1 | — | 120 |
| Nationale ploeg | World Cup Qualifiers (Europe)Belgium | 4 | 0 | 2 | — | 152 |
| Nationale ploeg | International FriendliesBelgium | 3 | 0 | 0 | — | 117 |
2015-16
RSC Anderlecht53 wed. · 3.932 min · 11G 7A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Jupiler Pro League | 24 | 4 | 2 | — | 1.721 |
| Competitie | Jupiler Pro League Champions' Play-Offs | 10 | 2 | 1 | — | 858 |
| Europees | UEFA Europa League | 9 | 0 | 1 | — | 495 |
| Beker | Croky Cup | 2 | 1 | 0 | — | 180 |
| Nationale ploeg | UEFA Euro Under-21 qualificationBelgium U21 | 8 | 4 | 3 | — | 678 |
2014-15
RSC Anderlecht54 wed. · 4.214 min · 9G 6A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Jupiler Pro League | 29 | 3 | 4 | — | 2.310 |
| Competitie | Jupiler Pro League Champions' Play-Offs | 10 | 3 | 1 | — | 748 |
| Europees | UEFA Champions League | 6 | 0 | 0 | — | 471 |
| Europees | UEFA Europa League | 2 | 0 | 1 | — | 161 |
| Beker | Croky Cup | 4 | 2 | 0 | — | 272 |
| Beker | Volkswagen Supercup | 1 | 0 | 0 | — | 90 |
| Nationale ploeg | International FriendliesBelgium U21 / Belgium | 2 | 1 | 0 | — | 162 |
2013-14
RSC Anderlecht39 wed. · 2.552 min · 3G 6A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Jupiler Pro League | 19 | 0 | 2 | — | 1.118 |
| Competitie | Jupiler Pro League Champions' Play-Offs | 10 | 1 | 4 | — | 900 |
| Europees | UEFA Champions League | 4 | 0 | 0 | — | 190 |
| Beker | Croky Cup | 2 | 1 | 0 | — | 136 |
| Nationale ploeg | UEFA Euro Under-21 qualificationBelgium U21 | 3 | 1 | 0 | — | 163 |
| Nationale ploeg | International FriendliesBelgium U21 | 1 | 0 | 0 | — | 45 |
2012-13
3 wed. · 240 min · 5G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nationale ploeg | International FriendliesBelgium U16 | 3 | 5 | 0 | — | 240 |
2011-12
2 wed. · 150 min · 1G 0A| Categorie | Competitie | Wedstrijden | Goals | Assists | Rating | Minuten |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nationale ploeg | International FriendliesBelgium U15 | 2 | 1 | 0 | — | 150 |
Paspoort & eligibility
- Nationaliteit
- BEL + COD
- Eligibility
- Vastgelegd op België.
- Geboortedatum
- 7 mei 1997 (29 jaar)
- Contract tot
- 30 jun 2031
- ·70 competitieve A-caps voor België → cap-tied (art. 6.3).
- ·Speelde in de eindronde van een WK of continentaal toernooi: permanente binding (art. 10.2(c)(vi)).
FIFA-reglement, art. 6 (cap-tie) & art. 10 (bondswissel)
Marktwaarde-evolutie
Laatste waardering 27 aug 2026 · bijgewerkt 27 aug 2026
Blessures & schorsingen
Gecontroleerd 18 jul 2026
Wound · nu out
11 jul 2026 — lopend
Calf Injury
14 sep 2025 — lopend
Muscle Injury
8 mei 2025 — 23 mei 2025
Knee Injury
7 nov 2024 — 8 nov 2024
Knock
14 mei 2024 — 31 mei 2024
Groin Injury
29 apr 2024 — 13 mei 2024
Calf Injury
10 dec 2023 — 13 jan 2024
Ankle/Foot Injury
26 feb 2023 — 14 apr 2023
Knee Injury
16 mei 2022 — 21 mei 2022
Calf Injury
18 nov 2021 — 8 dec 2021
Back Injury
22 okt 2021 — 23 okt 2021
Knee Injury
27 nov 2017 — 10 jan 2018